Контрольний матч. "Закарпаття" - "Оболонь" 0:3

Сьогодні в Ужгороді відбувся спаринг між місцевим "Закарпаттям" та київською "Оболонню". Гра проходила при складних погодніх умовах, поле було вкрито 5 сантиметровим шаром снігу.Схоже, гравці "Закарпаття" були краще підготовлені до таких умов, адже до цього часу вони тренувалися в Ужгороді. Вони активно розпочали гру, притиснувши киян до воріт. Але гравці "Оболоні" добре налаштувались на гру, не даючи закарпатцям спокійно приймати м'яча, постійно пресенгували.Іноді вони навіть дозволяли собі зупиняти гравців "Закарпаття" забороненими прийомами, що ледве не призвело до бійки.

Перший тайм пройшов за тереторіальної переваги ужгородських футболістів, але оболонцям таки вдалось відзначитись забитим голом. Приблизно за 10 хвилин до кінця першого тайму після навісу в штрафну "Закарпаття" захисники вибили м'яч за її межі , та там його підхопив гравець "Оболоні" і потужним ударом вколотив м'яча в сітку воріт Надя.Так і завершилась перша половина зустрічі.

В другому таймі Петро Кушлик вирішив замінити молодого воротаря Надя на одного з новачків команди. Другий тайм проходив приблизно в рівній боротьбі, хоча інколи оболонці перехоплювали ініціативу до своїх рук.В середині другого тайму вони забили другий м'яч, а ще хвилин за 10 красивим ударом відзначився оболонець Третяк, ударивши метрів з 25 він увігнав м'я від хрестовини у ворота. Закарпатці прагнули відігратись, але їм це так і не вдалось. Дається в знаки відсутність провідних гравців, які в пошуках кращої долі покинули команду. Майже кожна ланка ужгородців зазнала втрат під час міжсезоння : покинули команду воротарі Володимир Овсієнко та Рустам Худжамов, захисники Олексій Савінов,Євген Лозинський та Андрій Сапуга, півоборонці Сергій Рожок, Тарас Михалик, шукає собі нову команду Динис Смірнов, нападники Сергій Рижих, Олександр Піхур та Роман Пахолюк.

Отже, 0:3 - перемогла "Оболонь". Та для підопічних Петра Кушлика головним завданням є не перемога в окремій зустрічі - а перегляд новачків та підготовка нової команди до виступу у другій частині чемпіонату.Ми, вболівальники клубу, щиро віримо в те, що Петру Івановичу вдастся підготувати боєздатний колектив, який гідно виступить в другій частині чемпіонату