Контрольний матч. "Карпати" - "Вісла" (Краків) 2:1

Сьогодні львівські «Карпати» в турецькому місті Анталья провели третій поєдинок в межах міжсезонного збору, і втретє поспіль перемогли. Цього разу жертвою львів’ян стала краківська «Вісла», котра, нагадаємо, цього сезону боролася за Кубок УЄФА. Голи Ігоря Худоб’яка та Максима Фещука принесли перемогу «Карпатам» з рахунком 2:1.

Як це уже стало звичним у поєдинках цього міжсезоння, «Карпати» проти «Вісли» у двох таймах грали різними складами. У першому таймі у складі «зелено-білих» на полі відіграли Налєпа, Іщенко, Павлючек, Федорів, Пшеничних, Петрівський, Сучков (Мартинюк), Кобін, Худоб’як, Рікановіч, Батіста.

Варто зазначити, що весь поєдинок більше атакувала саме львівська команда, хоча першим вдалося відзначитися футболістам «Вісли». Пауліста на 30-й хвилині після вдалих індивідуальних дій забив перший у цьому міжсезонні гол у ворота Мацея Налєпи – до цього поляк у двох попередніх поєдинках не пропускав. Проте через п’ять хвилин після пасу Роші Батісти Ігор Худоб’як потужним ударом низом зрівняв рахунок.

У другому таймі за «Карпати» зіграли Мартищук, Распопов, Лапко, Тимчишин, Шмаков, Ровнейко, Бобилєв, Мартинюк, Ткачук, Фещук, Голодюк. Через п’ять хвилин після початку другої половини матчу Максим Фещук красивим ударом зі штрафного з 22-х метрів виводить свою команду вперед. Це уже другий гол Фещука у трьох матчах, і він наразі стає кращим бомбардиром команди у цьому міжсезонні.

До завершення поєдинку «зелено-білі» могли ще раз відзначитися, проте м’яч після удару зі штрафного (цього разу у виконанні Володимира Бобилєва) влучив у «хрестовину» воріт «Вісли».

Наступний свій поєдинок «Карпати» проведуть 31 січня проти грузинської команди «Зестафоні».

Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»