Перша ліга. "Волинь" - "Севастополь" 2:0. Моряки затонули на Волині

Волинь2:0Севастополь
Войтович 49, Жадер 56
Неділько, Ковалюк, Хачеріді (Мороз, 65; Стецько, 90+2), Сімінін, Жадер, Кінаш (Чеботаєв, 41), Войтович, Дручик, Пищур, Максимюк, Рурич (Романець,86) Науменко, Волков, Гудзикевич, Култишев, Шишкін, Жабокрицький, Ківа, Шевчук, Пєсков, Ференчак (Каіка, 87), Коршиков (Гладкий, 56; Стадник, 67)
Попередження: Жадер 22, Рурич 67
У матчі проти севастопольців луцькі уболівальники очікували від своєї команди лише перемоги. Футболістам конче необхідно було реабілітовуватись за комічну поразку у минулому турі в Овідіополі, а також на пам’яті було минулорічне кубкове протистояння з кримчанами, котре завершилося на користь останніх. Щоправда „Волинь” на звітну гру мала достатні кадрові проблеми: до переповненого лазарету додався кращий бомбардир команди і один з кращих в лізі – Алозі, перехід молодого, але вже надзвичайно необхідного Єременка до лав чемпіонів України.

Сама матч розпочався у доволі швидкому темпі і уже на першій хвилині волиняни провели дві небезпечні атаки на ворота гостей, проте до ударів по воротах справа не дійшла. На 7-й хвилині небезпечно флангом пройшов Максимюк і прострілив у карний, та захист гостей ліквідував небезпеку вибивши м’яча на кутовий. «Севастополь» відповів непогано розіграною комбінацією на лінії штрафного лучан, але під завершальний удар самовіддано кинувся Рурич. Далі команди обмінялися небезпечними дальніми ударами Пищура та Ківи. Постріл першого надійно взяв Науменко, а от Неділько брати такий удар не наважився і тому вибив шкіряного кулаками подалі від воріт.

Слід відмітити, що весь перший тайм пройшов в якомусь сумбурі, жодній з команд не вдавалось налагодити чітких конструктивних дій. Волиняни більше атакували, кримчани шукали своє щастя в контратаках, деякі з них несли серйозну небезпеку для воріт. Тому весь півзахист і напад господарів половину першого тайму грали з постійною оглядкою на тили. Мабуть саме з-за цього «Волинь», яка починала з розташуванням в три оборонці, змушена була делегувати в захист ще одного гравця. Саме після цього небезпеки біля воріт господарів значно поменшало, що, у свою чергу, додало впевненості і атакуючій лінії.

Так, на 26-й хвилині після чергового проходу Максимюка по лівому флангу і подачі в центр штрафного на виході помилився Науменко, Кінаш головою переправляв м’яч у вже порожні ворота, але свого голкіпера підстрахували захисники, вибивши шкіряного практично з лінії воріт. Ще через хвилину знову небезпечно пробивав Кінаш, на цей раз після скидки Пищура, та удар пішов над воротами. А за мить вже за голову хапався й Пищур, котрий якимось дивом не попав з лінії воротарського в рамку воріт після подачі кутового.

В наступній атаці «Волині» двічі небезпечно справа подавали Рурич і Хачеріді, але м’яч перелітав як чужих, так і своїх гравців. Закінчився ж цей натиск господарів черговим ударом Кінаша метрів з 14-ти, який заблокували захисники. На цьому небезпечні моменти лучан у першому таймі було вичерпано. Гості ж зуміли двічі небезпечно огризнутись. Спочатку Неділько кидком у ноги нападнику «Севастополя» був змушений рятувати ситуацію після рикошету від Хачеріді, а на останній хвилині небезпечно пробивав Гудзикевич, та м’яч пройшов біля стійки.

Надії уболівальників на те, що Віталій Кварцяний зможе під час перерви знайти необхідні слова, щоб заставити своїх гравців грати більш гостріше і впевненіше були виправдані практично відразу після початку другої половини гри. Пас з центра поля направо на Войтовича розрізав захист гостей і останній, увійшовши в штрафний, виявився сам на сам з воротарем. Юрій не став зближуватися з кіпером і пробив точно в дальній лівий кут під стійку - гол.

Гості спробували відразу відігратись, але нічого небезпечного створити біля воріт «Волині» не змогли. Натомість прогавили контратаку в результаті якої Жадер вибігав на побачення з Науменком. Коршиков в такій ситуації був змушений валити бразильця і на його щастя суддя проявив м’якість й замість цілком заслуженої червоної картки показав лише жовту, призначивши штрафний метрах в 7-8 від лінії карного. Та Жадер свою образу не вибачив: філігранний удар в правий нижній кут і м’яч по маршруту «рукавички воротаря-штанга-голова воротаря-сітка» знову перетнув лінію воріт «Севастополя» - 2:0.

Після цього севастопольці просто «попливли»: мали забивати Максимюк, що виходив тет-а-тет з голкіпером, проте останній зіграв просто відмінно, і Пищур, удар якого блокували захисники. В центрі поля кримчани не могли зв’язати до купи кілька пасів, практично кожна передача вперед застигала нападників в положенні поза грою (за другий тайм боковий суддя піднімав флажок фіксуючи дане порушення правил не менше 10 раз).

Кінець гри пройшов повністю під диктовку «Волині». Спочатку Мороз не встигає замкнути простріл зліва. Далі небезпечно з штрафного з гострого кута пробивав «волинський бразилець» - кіпер зумів зупинити м’яч лише на лінії воріт. Проходить ще кілька хвилин і справа у карний ввірвався Чеботаєв, накрутив двох захисників, але трохи задалеко відпустив м’яч і Науменко ліквідував небезпеку. І під кінець тайму черговий шедевр-штрафний у виконанні Жадера, та м’яч потрапляє у поперечину воріт, а першим на підборі був воротар суперників.

Гості ж серйозно потурбували воротаря „Волині” лише у доданий арбітром час. На 2-й доданій хвилині Неділько потягнув з-під поперечини постріл зі штрафного у виконанні Гудзикевича, а на 93-й вийняв з правого нижнього кута удар головою Каіки. На цьому гра і завершилась.

Источник: Cайт вболівальників ФК Волинь, спеціально для UA-Футбо