Перша ліга. "Поділля" - "Нафтовик-Укрнафта" 0:2. Чорна смуга "Поділля" продовжується

Поділля0:2Нафтовик-Укрнафта
 Зейналов 77 (п.), Єсип 86
Воронюк, Чернецький, Мігашко, Дунін, Лихолат, Комар, Ємельянов, Гайдаржі (Барба 55), Грищук, Колеснік (Головченко 49, Турчин 58), Абрамченко (Салюк 88) Величко, Карпенко (Журка 64), Васильєв, Гапон, Куценко, Пісний (Шептицький 72), Харченко (Кікоть 61), Мельниченко (Зейналов 55), Кретов, Агарін, Єсип (Шарпар 87)
Попередження: Лихолат 77 Попередження: Карпенко 61
Перед матчем із «Нафтовиком-Укрнафта» навряд чи знайшлися б охочі поставити на подолян, адже у гості до них завітав один із лідерів Першої ліги. Радує те, що вболівальники красилівського клубу не відвертаються від команди – продовжують палко підтримувати свій улюблений клуб. Ось, і сьогодні, попри те, що був робочий день, красилівський стадіон «Юність» зібрав понад дві тисячі глядачів, що для 20-тисячного містечка є аншлагом.

Нагадаймо, що у цьому чемпіонаті сьогоднішні суперники ще ні разу не зустрічалися – у першому колі, через політику керівництва Поділля та «бунту» гравців, команда на гру у Охтирку не поїхала, за що отримала технічну поразку.

Перший тайм, як і мало б бути, активно розпочав «Нафтовик», красилівчани ж грали другим номером. Проте діє охтирчан були занадто примітивні – прохід по флангу та навіс у штрафний майданчик господарів полі. Подоляни ж у свою чергу також не відрізнялися особливою оригінальністю – в основному, просто виносили м’яч подалі. Рейди у карний майданчик капітана Нафтовика Богдана Єсипа також результату не приносили. Вболівальники на трибунах відверто нудьгували.

Ближче до середини першої тайму гра вирівнялася – красилівчани перевели гру у середину поля, а часом і небезпечно проривалися до воріт гостей. Проте, вміло керував захистом гостей голкіпер Сергій Величко, та й індивідуальної майстерності не вистачало господарям. За всю першу половину гри навіть важко згадати небезпечні моменти поблизу обидвох воріт, якщо вони взагалі були. Невдалі прохиди, гравці змінювали на неточні удари з-за меж штрафного майданчика. Після звітного матчу, кількість горобців у Красилові, напевне, суттєво зменшилась.

Другий тайм матчу розпочався із боротьби у центрі поля – м’яч рідко доходив до воріт господарів поля, а до Нафтовика – і поготів. Усі головні події матчу розвернулися під кінець тайму. Здавалося б банальний прохід гравця гостей, навіс і м’яч потрапляє у руку захисника подолян – Миколи Лихолата. Точніше, «смугастий» потрапив у район передпліччя та грудей Миколи, але на думку судді, передпліччя – це також частина руки. 77 хвилина, до одинадцятиметрової відмітки підходить Руслан Зейналов, несильний удар і гол.

Взагалі дії головного арбітру матчу Дердо час від часу наводили на роздуми… Спочатку у центрі поля буквально «зрубали» Грищука, потім Колесніка, а закінчилося все тим, що Андрій Головченко, який вийшов на заміну, не встиг зіграти і десяти хвилин – отримавши грубий підкат, Андрій вимушений був покинути поле. А тим часом гравцям «Нафтовика» показали лише одну жовту картку.

Але дії головного судді не звільняють від відповідальності господарів поля, а точніше голкіпера Миколу Воронюка, за другий пропущений м’яч. Перехопивши «круглого», Микола кинув його одразу ж одному із захиснику команди, проте м’яч опинився у капітана гостей Богдана Єсипа, він і закинув його за комірець усього захисту. 0:2, і красилівчани починають бронювати путівку у другу лігу.