Перша ліга. "Динамо-2" - "Поділля" 1:0. Одна поразка до вильоту "Поділля"

Динамо-21:0Поділля
Ярмоленко 86
Рева, Допілка, Мандзюк (Фартушняк, 46), Петров, Довгій, Морозюк, Мілько, Назарчук (Міщенко, 54), Ярмоленко, Кравець (М.Федорів, 90), Воронков (Зозуля, 46)
Попрередження: Мандзюк 33 Попрередження: Лихолат 39, Грищук 90
У Кончі-Заспі 21 травня відбувся перенесений матч 30-го туру між “Динамо-2” та ТОВ ФК “Поділля”. Нагадаймо, що гра була перенесена через те, що десять гравців київського клубу були задіяні у матчах молодіжної збірної України.

Матч, який проходив у 33-градусну спеку завершився із мінімальною перемогою киян, 1:0. Подалянам не вистачило буквально восьми хвилин (разом із доданим часом), щоб вивести зі столиці перші очки у другому колі. На 86-ій хвилині гол у ворота красилівського клубу забив гравець, який поповнив лави “Динамо” у зимовий антракт, Андрій Ярмоленко. Головний рефері матчу Анатолій Яблонський у ході матчу попередив жовтою карткою трьох футболісті: захисник господарів поля Віталій Мандзюк на 33 хвилині та двох красилівчан - Миколу Лихолата (39 хвилина) і Олександра Грищука (на 90+4 хвилині).

Наступна гра красилівського футбольного клубу відбудиться 25 травня. ТОВ ФК “Поділля” на власному полі прийматиме одного із претендентів на бронзові нагороди чемпіонату України у першій лізі - ФК “Кримтеплицю” із містечка Молодіжне АР Крим. І хоч кримчани наразі входят до когорти лідерів першості, все ж таки, надія на позитивний результат у красилівських вболівальників є. У матчі із єдиною професійною командою Хмельниччини не візьмуть участь декілька лідерів “Кримтеплиці”. Так, через дискваліфікацію гру пропускатимуть захисники Заур Мамутов та Антон Монахов, півзахисник Роман Свінціцький та нападник Андрій Гайдаш, в свою чергу нашим землякам не зможе допомогти форвард Олександр Грищук.

Від вильоту у другу національну лігу ТОВ ФК “Поділля” може вберегти тільки чудо у вигляді п’яти перемог у останніх матчах і сподіватися, що “Дніпро" із Черкас та МФК “Миколаїв” візьмуть не більше одного очка до кінця чемпіонату.