Незважаючи на неявку "Поділля", уболівальники "Нафтовика-Укрнафти" без футболу не залишилися

Футболісти «Поділля» не прибули на календарний матч 10-го тура в Охтирку. Як відомо з публікацій в «масс-медіа», це сталося через заборгованість перед футболістами по виплаті грошових гоштів.

Тренери «Нафтовика-Укрнафти» внесли в рапорт арбітра такий склад: Величко, Карпенко, Мельниченко, Зайчук, Лобан, Пісний, Харченко-к, Васильєв, Кретов, Круковець, Добрянський. Запасні: Сиротюк,. Зейналов, Швець, Можаєв, Бермудес, Богданов, Кохреїдзе.

Та незважаючи на неявку «Поділля», уболівальники, які зібралися подивитися гру, не залишилися без футболу. Футболісти «Нафтовика-Укрнафти» провели двохсторонку – два тайми по 30 хвилин. Рахунок відкрили ще в першому таймі «сині», зусиллями Богдана Єсипа, який вийшовши віч-на-віч з Величко, переграв голкіпера. Та у другому таймі «жовті» після виконанні штрафного Зейналовим та удару Кохреїдзе у порожні ворота повели 2:1. А після того, як Харченко не реалізував пенальті (за «жовтих»), «сині», зусиллями Пісного зробили рахунок 3:2. З таким рахунком матч і закінчився.

Треба відмітити, що за «синіх» грали і тренери «Нафтовика-Укрнафти»: у першому таймі Вадим Колесник, якого замінив Олексій Грачов.