Під акомпанемент дощу

Севастопольський пляж «Сонячний» у п’ятницю мало відповідав своїй назві, проте навіть за дощової погоди учасникам третього Гран-прі чемпіонату України з пляжного футболу було спекотно – вісім наших елітних клубів з’ясовували стосунки у чвертьфіналах чергового етапу першості.

«Плесо» – «Марріон» – 6:2

Зустріч перетворилася на бенефіс нападника киян Олега Мозгового, котрий відзначився хет-триком. Кандидат до збірної, він не поїхав у складі національної команди на нещодавній відбірний турнір до Греції через те, що не зміг вчасно отримати візу. Але своєю грою за клуб футболіст дає зрозуміти наставникам «синьо-жовтих», що не був би там зайвим. У «Марріона» такого лідера не знайшлося. Інтрига протрималася до 19-ї хвилини, коли одесит Колійчук зрівняв рахунок – 1:1. Але два голи Мозгового, забиті протягом останньої хвилини другого тайму, фактично зняли питання про першого півфіналіста. Директоренко ж своїм «дуплетом» на початку заключної 12-хвилинки просто поставив «Марріон» на коліна, покаравши суперників за те, що кинулися відіграватися, забувши про тили. Вакуленко збільшив відрив, а Степанов провів лише гол престижу.

ПФС – «Кремінь» – 2:3

Севастопольці розпочали, як і належить господарям Гран-прі: уже на третій хвилині вони вели в рахунку – 2:0 (обидва рази влучно бив Цугак). Однак намагання втримати легко здобуту перевагу зіграло з ПФС злий жарт. Гості, заволодівши ініціативою, змогли відіграти один м’яч іще до перерви (Салножан), відновили рівновагу в кінці другої третини гри (Розка) й провели переможний гол на початку заключної (Диндіков). Схоже, надії ПФС видряпатися з підвалин таблиці остаточно змиті дощем. Це був той випадок, коли рідні «стіни» не допомогли. «Кремінь» пробився до півфіналу, де зустрінеться з «Плесом».

«Нова Ера» – «Старт-Іллічівець» – 2:1

Незважаючи на те, що було забито лише три м’ячі, повторення фіналу попереднього Гран-прі не могло не сподобатись глядачам. «Під дощем пісок ущільнився, дозволивши гравцям діяти на високих швидкостях, – прокоментував зустріч арбітр національної категорії Володимир Бєляєв. – У грі нервів кращими виявилися столичні футболісти...» Киянам довелося відіграватись після удару Щербакова на 7-й хвилині. Однак ще до перерви Віталій Арановський забив у відповідь. А вирішальний гол – на рахунку капітана «Нової Ери», гравця збірної Олега Головіна (27-а хвилина).

«Глорія» – «Майндшер» – 5:3

На жаль, поразку чинного чемпіона країни – клубу «Майндшер» – уже навіть сенсацією не назвеш: команда розпочинає з невдачі третій етап поспіль, розчаровуючи своїх прихильників. У перемоги ж «Глорії» – два головні «винуватці»: Захаренко засмутив киян двічі, а Дерюга – тричі! Першому з них належав заспів – уже до 3-ї хвилини «Глорія» вела – 2:0. Другий на 32-й хвилині добив пораненого чемпіона, коли той, здавалося, перехопив ініціативу, скоротив відставання з 1:4 до 3:4 (голи у «Майндшера» – Зубенко, Павленко й Осаковський) і готувався до фінального штурму...

Источник: Юрій Корзаченко, ФФУ