Перша ліга. "Нафтовик-Укрнафта" – "Кримтеплиця" 3:1

Нефтяник-Укрнефть3:1Крымтеплица
Зейналов 13, 28 (пен.), 87 (пен.) Старгородский 71 (пен.)
Величко, Карпенко, Зейналов, Гапон (Швець 46), Гольдін, Козін (Богданов 83), Харченко (Можаєв 89), Мельниченко (Бермудес 81), Лобан, Агарін, Єсип (Круковець 90) Павленко, Візавер, Мамутов, Дмитриєнко, Грищенко (Саранчуков 46), Старгородський, Кармаліта, Свінціцький (Кривов’язий 68), Леонов (Гайдаш 46), Онисько (Піцур 21), Бляхарський.
Попередження:Харченко 36 Попередження: Старгородський 2, Візавер 90
Обидві команди в попередньому турі закінчили свої поєдинки з однаковим рахунком – 3:1. Та якщо кримські футболісти перемогли лідера ліги, то нафтовики поступилися дніпродзержинській «Сталі». І в цьому поєдинку, після його закінчення, на табло світилися такі ж цифри.

В цьому матчі в стартовому складі «Нафтовика-Укрнафти» після трьохматчевої дискваліфікації з’явилися Єсип і Гольдін та Агарін, який відновився після травми. Але героєм зустрічі став Руслан Зейналов, який у звітному поєдинку активно діяв у нападі і, як результат, відзначився хет-триком.

Господарі розпочали гру активно, хоча й «тепличники» не відсиджувалися в обороні. Вже на 4-й хвилині нафтовики подали два кутових підряд, і після другого по воротах головою бив Харченко, але у «рамку» не влучив. Через дві хвилини гості порушили правила проти Єсипа біля лінії свого карного майданчика. Штрафний взявся виконувати Зейналов і його удар прийшовся у «стінку». На 9-й хвилині він же від бровки зробив навісну передачу в район 11-метрової позначки та Карпенко, який підключився до атакуючих дій команди, головою пробив вище воріт. Та вже скоро господарі повели в рахунку. Зейналов і Єсип вийшли на одного захисника «Кримтеплиці» і Руслан чітко послав м’яч в сітку воріт мимо Павленка, який вибіг з воріт, стараючись зменшити кут обстрілу. На 20-й хвилині після подачі кутового хтось із охтирців головою впритул пробив головою, та Павленко перевів м’яч на кутовий. Незабаром пасом в «розріз» партнери вивели в штрафний майданчик Лобана, той зробив прострільну передачу в площу воріт і Єсип метрів з 4-х не влучив у порожні ворота.

Трохи оговтавшись після стартового натиску господарів, почали «огризатися» й кримчани. На 26-й хвилині небезпечно по воротах пробив Кармаліта, але м’яч пролетів поруч зі стійкою. Та зразу ж атака нафтовиків і, після помилки на виході голкіпера «тепличників», Мельниченко пробив мимо незахищених воріт. Не пройшло й хвилини, як у своєму штрафному майданчику хтось із захисників гостей руками затримав Єсипа і арбітр без вагань вказав на позначку. Зейналов не залишив ніяких шансів голкіперу, сильно пославши м’яч у верхній кут воріт. Після цього господарі трохи збавили оберти і нагоди розмочити рахунок мали підопічні Олександра Гайдаша. Спочатку зі штрафного Кармаліта пробив у нижній кут воріт, але надійно зіграв Величко. Потім Свінціцький, обвівши у штрафному майданчику двох захисників господарів, виходив віч-на-віч з голкіпером, та Величко сміливим кидком в ноги загрозу ліквідував. А на 36-й хвилині стався курйозний випадок. Удар Свінціцького прийняла на себе ліва від воротаря стійка воріт. Після декількох рикошетів м’яч потрапив до Бляхарського, та й він пробив тепер вже у праву стійку.

У другому таймі господарі приділили більше уваги захисту, хочф й мали ще не одну нагоду збільшити рахунок, На 60-й хвилині трохи пожадував Єсип, який міг віддати пас своєму партнеру, що знаходився у більш зручній позиції. Та Богдан пробив сам і влучив у захисника гостей. За 2 хвилини штрафний, неподалік карного майданчика, виконували футболісти «Кримтеплиці». Гайдаш сильно пробив в нижній кут воріт, але переграти Величка йому не вдалося. На 63-й хвилині Зейналов вже міг оформити хет-трик: після його удару з хорошої позиції м’яч все таки влучив у сітку воріт та тільки з зовнішньої сторони. Та забити гол і розмочити рахунок вдалося «тепличникам». Після їх масованої атаки господарі порушили правила у своєму штрафному майданчику і Старгородський своїм шансом скористався сповна. А коли вже спливав час поєдинку господарі зняли всі питання про переможця матчу. Захисники гостей грубо зупинили стрімкий прохід Зейналова. Сам же «потерпілий» і виконав вирок арбітра, зірвавши павутиння воріт «Кримтеплиці»…