Євро-2008 (U-17) пройде без нас

Юнацька збірна України, складена з гравців 1991 року народження, не змогла кваліфікуватися до елітного раунду відбору Євро-2008 (U-17), матчі якого проводилися в Ірландії. У вирішальній зустрічі стартової стадії підопічні Анатолія Бузника програли данцям − 0:2.

Вдача Саріча

Команди не поспішали створювати небезпечні моменти. Першими змарнували добру можливість «червоно-білі», коли Еміл Ларсен не зміг переграти нашого Артема Тетенка. Втім і останній не зміг врятувати свою збірну за десять хвилин до кінця першого тайму. Після флангової передачі Нікола Саріч проштовхнув м’яч у ворота.

Нокаут від Крістенсена

На жаль, наші співвітчизники так і не змогли поставити перед суперником надскладне завдання. Між тим, данці, яких підопічні Бузника нещодавно обіграли на товариському турнірі в Словаччині (2:1), спромоглися подвоїти рахунок. Рису під поєдинком підвів потужним ударом Расмус Крістенсен.

Останній рядок

Після програшу ірландцям (1:3) ті нічиєї зі словенцями (1:1) «синьо-жовтих» у останньому турі влаштовувала тільки перемога. Поразка (0:2) залишила наших хлопців на останньому рядку. Боротьба за путівку на Євро-2008 для них закінчена. У іншому матчі нашої групи ірландці обіграли словенців − 1:0.

Україна − Данія − 0:2

Україна: Тетенко, Поліщук, Прилєпов, Кривцов, Чайковський (Скляр, 59), Причиненко, Загинайлов, Воробей (Бутко, 41), Картушов, Загинайлов (Силантьєв, 20), Турчанов.

Голи: 0:1 (29), 0:2 (75).