Перша ліга. Спартак (Івано-Франківськ) - "Енергетик" 1:0. Дочекалися!

Спартак (Івано-Франківськ)1:0Енергетик
Веприк 52
Новак, Бочкур, Кавінський, Ковальчук, Олійник (Стус 67), Плехтяк, Веприк (Михайлів 73), Веретко, Ткачук, Габян (Коцабюк 46), І.Ципердюк (Ільків 46) Хомин, Запорожан, Качур (Срібний 80), Лакомський, Лук’янов, Паращій (Міллер 75), Худзік, Р.Ципердюк (Рудницький 60), Бербат (Пуга 46), Долотко, Кікоть
Предупреждения: Ковальчук 13, Веприк 45, Олійник 65 Предупреждения: Качур 7, Худзік 45, Долотко 73, Кікоть 81
Івано-франківські вболівальники вже й забули, коли їх «Спартак» перемагав у рідних стінах. Нагадаю, до зустрічі з «Енергетиком» востаннє це сталося 1 жовтня минулого року. Того дня дісталося «Борисфену» (2:0). Відтак були 11 матчів без перемог – дев’ять поспіль нічиїх, обрамлені двома поразками – по 0:2 від «Карпат» і «Геліоса».

Прикарпатське дербі не могло потішити естетів. Внутрішня напруга аж ніяк не підкріплювалася достатнім рівнем майстерності. Господарі взагалі вперше більш-менш серйозно потурбували Хомина десь хвилині на 30-й (Веприк зі штрафного). Гості кілька разів пробували влучити здалеку, були небезпечні флангові простріли, та все марно… «Енергетикам» під завісу першого тайму заледве не допомогли самі спартаківці: невиправдана помилка Ковальчука в центрі поля завершилася падінням Кікотя у карному майданчику, на яке арбітр Шмигельський зі Львова не відреагував, і штрафним у виконанні Запорожана. Однак штатний виконувач «стандартів» у бурштинців, відзначившись у 1-му турі в воротах «Сталі», схоже, взяв паузу.

Другий тайм господарі розпочали дещо веселіше. А після того, як на 52 хвилині Веприк зі штрафного (сам, до речі, його заробив) по високій траєкторії запустив м’яч під поперечку воріт Хомина, у них взагалі почали з’являтися крила. Майже одразу Коцабюк після флангової передачі Кавінського міг з м’ячем в’їхати у ворота «Енергетика», та на заваді став Хомин. Гості змушені були відігруватися, тож почали оголювати свої тили. Іванофранківці намагалися цим скористатися. Вони кілька разів були близькими до цілі, проте рахунок так і не змінився.

На післяматчевій прес-конференції наставники команд говорили про потребу укріплювати свої лави. Бурштинці розраховують на чотирьох новачків, франківці очікують шістьох (скільки з них залишаться, невідомо).