Перша ліга. "Волинь" - "Енергетик" 2:2. Помилки воротаря "Волині" приносять гостям нічию

Волинь2:2Енергетик
Майдан 50, Каракевич 60 Лазорик 63, Чернов 69
Неділько, (Романенко 70), Птачик, Хачеріді, Донець, Рибковський (Рубцов 67), Єременко (Третяк 39), Каракевич, Дручик, Алозі (Романець 87), Семиряк (Кінаш 31), Майдан Хомин, Качур, Лазорик, Срібний, Запорожан, Ципердюк (Рудницький 63), Гутнікевич, Чернов, Мігалатюк (Лакомський 46), Долотко (Бриж 83), Піцур (Гуменюк 46)
Попередження: Хачеріді 38, Каракевич 74, Кінаш 80 Попередження: Долотко 43
На матч проти „Волині” гості обачливо обрали захисний варіант гри з насиченою обороною і розрахунком на контратаки. Такий варіант „Волинь”, звичайно ж, не влаштовував, бо пройти крізь „Сталінград” було доволі важко. Невидовищною гра була й для глядачів, адже, незважаючи на непоганий темп і відчайдушну боротьбу, небезпечні моменти біля воріт обох суперників траплялися доволі рідко. Першими зуміли відмітитись бурштинці, коли на 9-й хвилині Чернов пробив з двадцяти метрів, але без труднощів для Неділька. „Волинь” відповіла через дев’ять хвилин: Алозі підхопив м’яч по центру, обвів кількох опонентів і завдав удару метрів з шістнадцяти, проте „постріл” вийшов занадто слабким і м’яч потрапив до рук Хомина. Власне, оце майже все, що вдалося створити командам за перші півгодини гри. Та ближче до завершення тайму гості почали діяти більш активно і зуміли витиснути з себе декілька доволі небезпечних атак. Так, Долотко відгукнувся на пас з глибини і завдав удару майже з лінії воротарського та м’яч пройшов біля штанги. Лучани відповіли на цей випад зустрічною атакою – Алозі віддав на Каракевича, той увірвався в штрафний майданчик, але, перебуваючи на ударній позиції, перемудрив і оборонці встигли ліквідувати небезпеку. А потім своїх партнерів вирішив „полякати” Неділько – протягом двох хвилин голкіпер „Волині” припустився двох помилок у грі на виході, але гості, до яких внаслідок цих помилок потрапляв м’яч, скористатися „подарунками” не зуміли.

Після перерви „Волинь” почала діяти більш активно та настирливо, що й принесло їй успіх. На 50-й хвилині Каракевич, отримавши м’яч від Алозі пробивав з меж штрафного та енергетики зуміли перевести того на кутовий. А після подачі останнього шкіряний від Каракевича відскочив на лівій кут воротарського, де його дещо незграбно, але добив у сітку Руслан Майдан. Гол! Пропустивши, гості перебудувались і на деякий час це дало змогу обом суперникам показати взаємно атакуючий цікавий футбол. Так, на 52-й хвилині контратака бурштинців завершилась ударом Рудницького головою після прострілу зліва – „сейв” Неділька і м’яч іде на кутовий. А згодом старання лучан знову дали свій результат. Каракевича збили по центру штрафного – сам постраждалий чудовим ударом перекинув м’яч через стінку і той опустився уже в воротах – 2:0. Варто відзначити, що в останніх матчах роль „першої скрипки” в атаках „Волині” виконує саме Роман Каракевич, котрий забив уже свій п’ятий гол в другому колі, показавши, що і з стандартами у нього все в порядку. Та доки волиняни „святкували”, гості розіграли контратаку і після навісу зліва з штрафного Лазорик головою сквитав один м’яч. „Волинь” знову пішла в атаку і вже згадуваний Каракевич чудово пробивав з льоту, та шкіряний пролетів біля штанги. А на 68-й хвилині Чернов вдарив метрів з 30-ти, Неділько відверто проґавив м’яч і той потрапив у ворота – 2:2. Віталій Кварцяний після цього негайно замінив воротаря, котрий ще з першого тайму помітно нервував – на полі з’явився досвідчений Романенко.

Зрівнявши рахунок, енергетики, як і у першому таймі, „закрилися” на своїй половині поля і гра знову перейшла у повільний темп. Щоправда, господарі настирливо намагалися прорватися до воріт бурштинців, та постійно „грузли” у обороні „Енергетика”. До того ж бурштинці почали приділяти посилену увагу Каракевичу, якого менше двох захисників не зустрічало, а активний Павло Рибковський зазнав травми і був замінений. Проте і в такій ситуацій волинянам вдавалося доводити свої комбінації до ударів по воротам. Так, на 77-й хвилині Кінаш зліва відпасував на лінію воротарського на Третяка, але тому бити було доволі незручно і м’яч пішов вище. А на 82-й хвилині партнери гострим пасом виводили Каракевича сам на сам з голкіпером, та суддя зафіксував сумнівний офсайд. Як з’ясувалося згодом, після перегляду відео даного епізоду помилка судді підтвердилася, за що інспектор зустрічі знизив останньому оцінку за арбітраж. Та й після цього лучани могли забити. На 85-й хвилині Каракевич потужно пробив здалеку воротар „Енергетика” хоч і помилився, але все ж зумів відбити цей м’яч. Останні миттєвості гри, включаючи п’ять небезпідставно доданих хвилин, пройшли в намаганнях господарів врятувати гру, але все було марно – нічия 2:2.

Источник: Сайт уболiвальникiв ФК "Волинь"