Перша ліга. "Енергетик" - "Дністер" 1:0. "Енергетик" завершив "сплав" найбільшими ріками України

Енергетик1:0Дністер
Качур 67 (пен.)
Хомин, Шалата, Качур, Лакомський (Мігалатюк, 62), Лук’янов, Чернов (Слабишев, 46), Микуш (Павлик, 38), Лазорик, Гутнікевич, Долотко (Гуменюк, 35), Гордієнко (Рудницький, 86) Жеребкін, Возний, Велієв (Юрченко, 78), Коваленко, Витвицький, Ущаповський, Хромих (Лазарєв, 65), Попов, Негара (Лещук, 85), Згура (Печенный, 75), Штурко (Зубченко, 75)
Попередження: Чернов 23, Гутнікевич 33, 64, Качур 52 Попередження: Вітвіцький 42, Негара 52, Лазарєв 67
Вилучення: Гутнікевич 64
Вперше за доволі тривалий період довелося спостерігати у Бурштині команду, схожу за манерою гри з місцевим „Енергетиком”. Суперники не поступалися один одному у швидкості. Стрімко бігли вперед і так само швидко поверталися назад, перекриваючи можливі шляхи розвитку атаки. За великим рахунком, глядачі стали свідками гри без воріт. Об’єднувало команди і те, що посеред минулого тижня вони провели виснажливі кубкові поєдинки, виборовши перемогу тільки після 120 хвилин гри (овідіопольці ще й пробивали 11-метрові).

Все найцікавіше у зустрічі вмістили у себе кілька хвилин другого тайму. На 64-й оборонці „Дністра”, як здалося, з порушенням правил зупинили у власному карному майданчику Дмитра Гордієнка. Однак арбітр, який був поруч, лише розвів руками. Зупиняючи контратаку гостей у центрі поля сфолив Ярослав Гутнікевич і побачив перед собою другу жовту картку. „Енергетик” залишився у меншості.

Можна тільки здогадуватися, які пристрасті вирували б довкола згаданих подій по завершенні гри, якби не наполегливість Гордієнка, наразі найвдалішого придбання „енергетиків” у міжсезоння. Через чотири хвилини він знову змусив овідіопольців сфолити поблизу своїх воріт. Олег Лазарєв, який щойно з’явився на полі, так міцно тримав нападника, що в арбітра не залишилося сумнівів щодо призначення пенальті.

Попри всі спроби Віталія Жеребкіна активними переміщеннями збити з пантелику Василя Качура, останній з „крапки” не схибив. До речі, Жеребкін матч з „Енергетиком” мав провести на лаві запасних, однак на передматчевій розминці травмувався основний кіпер „Дністра” Олександр Пучка. 1:0 на користь „Енергетика”, який в трьох домашніх матчах з усіма річковими команда першої ліги – „Десною”, „Дніпром” і „Дністром” – здобув шість очок із дев’яти можливих.

P. S. Керівників „Енергетика” зачепила за живе інформація про те, що „Дніпро” бурштинці обіграли лише завдяки результативній помилці арбітра. Нагадаю, що наприкінці того матчу Антон Тютюн з Фастова не зарахував гол дніпрян. Інспектор зустрічі львів’янин Ярослав Лемех після перегляду відеозапису спірного моменту оцінив дії арбітра оцінкою „5” за 10-бальною системою, що рівнозначно „двійці”. Господарі, тим не менш, наполягали на іншому – перед взяттям воріт дніпрянин підіграв собі рукою. Такої ж думки дотримувався і Тютюн. Подавши апеляцію, він довів свою правоту. Отож, матч „Енергетик” – „Дніпро” завершився „чистою” перемогою господарів – 2:1.