Перша ліга. "Дніпро" - "Сталь" 4:2. Реванш черкаського "Дніпра"

Дніпро4:2Сталь
Поліщук 33,65, Данченко 45, Крамар 70 Копильченко 75, Ільяшов 85
Михайлов, М.Стоян, Тарасеннко, Безсмертний, Ковалюк (Анеліков 90), Гонщик, Поліщук, Данченко (Гололобов 90), Крамар (Гордей 90), Савчук (Козир 80), Качур (Хромцов 74) Мельничук, Капанистий, Пасічніченко, Радіонов, Ізвеков (Білик 61), Боргун, Романенко (Ковалевський 76), Шутов (Яковлєв 56), Лисицин (Головань 56), Грибанов (Копильченко 71), Ільяшов
Предупреждения:Савчук 57, Безсмертний 61, Поліщук Роман 65 Предупреждения:Ізвеков 3, Пасічніченко 44, Лисицин 48, Романенко 72
"Дніпро" Черкаси нарешті "прорвало": місцеві фани побачили феєрію голів та стали свідками довгоочікуваної перемоги в рідних стінах.

Через дискваліфікацію Романа Пахолюка, тренерський штаб "дніпрян" змінив традиційну тактичну схему побудови гравців на полі, висунувши в перед лише одного нападника - Руслана Качура. Саме цю перебудову на післяматчевій прес-конференції зазначив наставник "сталеварів" як одну з причин поразки його команди.

Обидві команди розпочали звітну гру обережно - з розвідки, намагаючись відшукати слабкі місця в захисних ланках суперників.

Перший небезпечний момент виник на 19-ій хвилині: на передачу Романенка відгукнувся Лісицин, здійснивши небезпечний простріл до воріт господарів. З середини першої половини "дніпряни" надовго і всерйоз перехопили ініціативу у грі. Моменти біля воріт дніпродзержинців почали виникати один за одним: на 31-ій хвилині з вигідної позиції влучив у воротаря Руслан Качур, а вже за дві хвилини фланговою передачею Савчука скористався Поліщук, відкривши лік забитим голам у матчі. "Сталь" відповіла дальнім проте не точним ударом Олега Шутова. Гості в бажанні швидко відігратись, наразились на контратаку - Качур майже від центру поля втік від двох захисників, вийшовши один в один з голкіпером, але шкіряна куля пролетіла поряд зі стійкою воріт. За хвилину до перерви за фол проти єдиного нападника господарів в районі кута карного майданчика, арбітр призначив штрафний, який бездоганно виконав Юрій Данченко, збивши павутину з дев'ятки воріт - 2 : 0.

На початку другої половини гри сто відсотковий шанс втратив нападник гостей Ільяшов - з шести метрів влучивши у воротаря, а за мить спрацювало футбольне правило: черкащанин Роман Поліщук у властивому для нього стилі, обігравши двох захисників, поцілив у дальній кут воріт "Сталі". Четвертий гол у ворота приїзджої команди влетів після ефектного слаломного проходу юного Антона Крамара на 70-ій хвилині матчу.

На трибунах розпочалося справжнє святкування, фани раділи реваншу за прикру поразку їх команди у Дніпроджержинську у першому колі, за вкрай упередженого скандального суддівства.

Вочевидь, святковий настрій передався гравцям господарів, що надали можливість гостям під завісу матчу сквитати два голи. Спочатку на 75-ій хвилині Копильченко після подачі кутового, безперешкодно вразив ворота Михайлова-молодшого, а за п'ять хвилин Ільяшов залишивши у блазнях захист "дніпрян" встановив остаточний рахунок у матчі - 4 : 2.

Перемога, що підняла "Дніпро" з підвалин турнірної таблиці, стала також своєрідним подарунком до Дня народження тренера команди - Олександра Приходька.

На післяматчевій прес-конференції генеральний менеджер "Дніпра" В.Заховайло зазначив: "Колектив наразі перебуває в стані становлення. Я впевнений, що пройде час і команда зможе гідно виступати у національній першості".