Перша ліга. "Дніпро" - "Поділля" 1:0. "Дніпро" вириває перемогу в компенсований час

Дніпро1:0Поділля
Янчук 90
Чопик, Міклашевич, Безсмертний, Кравченко, Анеліков (Городов, 79), Іванченко, Грановський, Кобзар (Пронєвич, 69), Поліщук, Качур (Янчук, 74), Пахолюк Нікітенко, Громов, Підддубний (Коваленко, 86), Дехтярук, Євстафієв, Боровков, Кобець, Кучеренко, Гайдаржі (Грищук, 82), Мандзюк ( Гостєв, 56), Сергеєв
Попередження: Поліщук 43 Попередження: Нікітенко 34, Кобец 54, Боровков 83
На матч проти подолян прийшли справжні вболівальники, що незважаючи на всі турнірні негаразди "дніпрян", щиро вірили в успіх своєї команди. Це був матч, в якому черкасці попри все, повинні були перемагати. Жага до перемоги, тиск на ворота суперників протягом всього матчу, приніс бажаний результат на третій компенсованій хвилині матчу. "Червоно-біло-сині" вже під керівництвом в.о. головного тренера В.В.Заховайла в поточній першості здобули першу довгоочікувану перемогу.

Господарі поля почали потужно і, вже на третій хвилині м'яч після удару Руслана Качура пролетів поряд зі стійкою. Згодом постріл Грановського прийняв на себе захисник "подолян". Хвилі атак "Дніпра" накочувались одна-за-одною на ворота хмельниччан, які відповідали рідкими, але гострими контратаками. В першій половині матчу черкасці мали відчутну перевагу в центрі поля, але в завершальній стадії їм бракувало точності.

На початку другого тайми гостям вдалось на деякий час вирівняти гру. Надактивність на правому фланзі Поліщука почала приносити дивіденди - навіси Роман раз по раз викликали "пожежі" в карному майданчику гостей. Тричі мав нагоди відзначитись Роман Пахолюк, але кіпер гостей - Юрій Нікітенко, був бездоганним на останньому рубежі. На 75 хвилині зі стандарту подолянин Кучеренко перевірив на міцність Тараса Чопика.

Штурм-відчаю на останніх хвилинах матчу приніс результат - після подачі кутового Сергій Янчук "вирізав" шкіряну кулю в незахищений кут воріт.