Контрольний матч. "Арсенал" - "Відзев" (Польща) 1:5

Київський «Арсенал» провів останній спаринг у рамках другого навчально-тренувального збору в Туреччині. Спаринг-партнером виступив представник елітного польського дивізіону – «Відзев» з Лодзя.

«Каноніри» виступали в такому складі: Деонас (Назарук, 46), Євген Євсєєв, Беньо (Кіцута, 46), Литовченко, Ільницький, Шандрук (Герасим’юк, 46), Мізін (Піріч, 46), Ярошенко (Брглес, 46), Федецький, Старгородський, Селезньов (Валерій Заваров, 50).

Рахунок матчу – 1:5 на користь поляків. Натомість хід гри не передбачав подібного результату. Два вміло розіграні кутових удари на старті поєдинку – і рахунок 0:2 вже на 17-й хвилині матчу. На останній хвилині першого тайму боковий суддя помилково не зафіксував положення поза грою в нападника поляків – і третій м’яч опинився у воротах Вадима Деонаса.

Друга половина гри розпочалася вдаліше для киян. На 48-й хвилині прорив до воріт суперника Євгена Селезньова було зупинено недозволеним методом, і Артем Федецький чітко реалізував 11-метровий удар.

Розвинути успіх «канонірам» не вдалося. На 71-й хвилині футболісти «Відзева» забили четвертий м’яч. А через чотири хвилини кияни залишилися в меншості – за грубу гру завчасно пішов з поля Івіца Піріч. Остаточний же рахунок було встановлено на 89-й хвилині, коли поляки провели п’ятий гол.

Вже наступного дня команда вилетіла до Києва. На батьківщину «Арсенал» повертався без свого головного тренера, який на запрошення французького клубу «Нансі» (в якому провів п’ять сезонів, з 1990 по 1995 роки, а згодом займався вихованням молоді в цьому клубі) поїхав на матч Кубка УЄФА між французами та донецьким «Шахтарем».

До відбуття на третій закордонний навчально-тренувальний збір планується провести один спаринг на рідній землі. 25 лютого суперником «канонірів» виступить представник першої національної ліги – київський ЦСКА.

Источник: Прес-служба ФК "Арсенал-Київ"