Перша ліга. "Закарпаття" - "ЦСКА" 3:1. Ужгородці свядкують вихід в вищу лігу

Закарпаття3:1 ЦСКА
Целих 7,13,48 Сахнюк 66

Попередження: Крьока 57 Попередження: Соколовський 58, Неделюк 76
Ужгороді підійшли до матчу з бажанням остаточно вирішити питання з виходом в вищу лігу. В минулому матчі „Закарпаття” могло заздалегідь здобути бажану путівку в елітну когорту, та зігравши внічию з „Енергетиком” не змогло здобути її.

Матч розпочинався досить рано, а точніше о 13:00. Навіть важко просто уявити як було тим футболістам, що вийшли на поле грати при 32 градусній спеці. Цей факт не міг не позначитися на якості гри, яка видалася досить млявою і „сонною” ддля не чисельних вболівальників, що прийшли на трибуни.

Господарі поля з перших хвилин почали атакувати ворота гостей. Ці спроби вже дали свій результат на 7 хв., коли після суматохи в штрафному майданчику києвлян першим на м’ячі опинився Целих, який і відкрив рахунок в матчі. Господарі не спинилися забивши гол і далі продовжували атакувати, намагаючись збільшити хитку перевагу в один м’яч. На 13 хв. той же Целих, ударом з 15-ти метрів в дальній від голкіпера кут, зробив дубль в матчі. Гості в першому таймі не спромоглися зробити жодного удару в сторону воріт ужгородців. В перерві тренери команд зробили подвійні заміни. Петро Кушлик змінив Єсіна, давши змогу тому перепочити від шаленої спеки і молодого Ковальчука, який виглядав досить безбарвно в першому таймі.

Другий тайм як і перший господарі розпочали з атак на ворота „ЦСКА”. На 48 хв. Целих, після відмінного пасу Данаєва, робить рахунок 3-0. Після 3-го забитого голу, ужгородці зрозуміли, що перемога в них в кишені і послабили тиск на ворота „ЦСКА”. На 50 хвилині Матюк пробивав по порожнім воротам, та не влучив. Гості почали діяти більш активно в атаці, що і призвело до голу в ворота „Закарпаття”. На 65 хв. суддя назначив штрафний в ворота господарів. До м’яча підійшов Сахнюк, який бездоганно пробив. Бабенко був безсилий після удару нападника „ЦСКА”. На 72 хв. Корольчук виходив віч-на-віч з Бабенком, та 20-му номеру не вдалося переграти досвідченого голкіпера. Під сам кінець матчу міг збільшити перевагу своєї команди Вітошинський, після удару якого Кириленко був вимушений рятувати свою команду від вірного голу.

Ось і все. „Закарпаття” забезпечило собі місце серед еліти українських клубів.