Перша ліга. "Прикарпаття" - "Оболонь" 0:3. Наберіться терпіння або Ми ще програємо не раз

Прикарпаття0:3Оболонь
 Сібіряков 20, Кандауров 42, Нівінський 86
Іконніков, Гребинський, Деренюк, Мельничук, Іванишин (Боришкевич, 83), Тофан, Худоб’як (Микуляк, 76), Ревуцький, Керчу (Бут, 80), Шпільчак (Корнієнко, 46), Веретко (Щеглюк, 59) Товт, Кармаліта, Гурка, Лень, Сибіряков, Онисько (Степанков, 56), Коваленко (Антоненко, 71), Кандауров (Будний, 78), Нивинський, Писляр (Іващенко, 57), Свінціцкий (Клименко, 61)
Попередження: Худобяк 29 Попередження: Свінціцкий 31, Степанков 60
Матчу передувала презентація нового клубу, шостого за ліком для Івано-Франківська з 2002 року! Як годиться, було представлено нову емблему, також шосту за останні п’ять років! Фани „Спартака”, який того ж дня було позбавлено професійного статусу, гру нового колективу проігнорували. Відтак створювати хоча б якийсь шумовий фон було нікому. Звичайних уболівальників вистачило хвилин на двадцять, допоки у воротах „Прикарпаття” не побував перший м’яч.

Один з головних претендентів на підвищення у класі легко, без надзусиль переграв одного з новачків дивізіону. «Оболонь» не стала форсувати події, погодившись на гру другим номером. Та вже перші контрвипади пивоварів виявили величезні проблеми господарів у захисті. На 20-й хвилині Гурка промчав лівим флангом, переадресувавши м’яч на дальній кут воротарського майданчика, куди влетів Сибіряков. Завадити йому ніхто не зміг: удар головою і рахунок відкрито. Через три хвилини Іконніков перевів м’яч на кутовий після підступного удару Ониська з-за меж штрафного майданчика. Господарі у площину воріт влучили лише одного разу: на 32-й хвилині Ревуцький зі штрафного пробив під поперечку: Товт перевів „кулю” на корнер. А на 42-й хвилині гості відзначилися вдруге. Гурка довгим діагональним пасом знайшов біля володінь Іконнікова Ониська, який скинув м’яч швидкому Кандаурову. Першу спробу нападника влучити у ціль воротар та захисник заблокували, а от проти другої були безсилими.

У другому таймі характер гри не змінився. Гості продовжували діяти від оборони, розраховуючи на контратаки. Вже на перших хвилинах Кандауров міг оформити „дубль”, однак з близької відстані головою пробив повз ціль. В цілому друга половина гра поступалася у динаміці першій. Спроби господарів вийти на ударну позицію були малоефективними. За великим рахунком це їм вдалося двічі: удару Худоб’яка забракло сили, а Щеглюк влучив у Товта. Під завісу зустрічі гості відзначилися втретє: подачу від кутової позначки головою замкнув Нивинський.

Ігор Артимович (тренер „Оболоні”): „Ми знали, що команда Івано-Франківська останнім часом провела багато матчів, долаючи при цьому чималі відстані. Згаданий факт не міг пройти для „Прикарпаття” безслідно. У другому таймі господарі „підсіли”. На той час „Оболонь” вже вела перед у два голи, тож довести матч до перемоги було не складно. Завдання на сезон у нас незмінні – прагнемо повернутися у вищу лігу. Нашими головними конкурентами, вважаю, будуть алчевська „Сталь”, „Іллічівець” і, напевно, „Кримтеплиця”.

Анатолій Ревуцький (президент „Прикарпаття”): „Попри не зовсім вдалий старт і далі розраховуватмимемо не тих молодих гравців, які нині є у нашому складі. До зими гучних придбань не буде. Тож уболівальники мають запастися терпінням. Можливо, візьмемо когось з колишніх спартаківців. Сьогодні ви знову бачили у грі Веретка. На черзі підписання контракту з Кавінським... Натомість не влаштовує ігрова форма двох наших ветеранів – Салія і Микуляка, тож, можливо, ми з ними розпрощаємося.

Звичайно, поїздка у Рим на клубний чемпіонат Європи, де команда у неймовірну спеку провела впродовж п’яти днів п’ять матчів, не сприяла підготовці до старту у першій лізі. Однак хлопці цю поїздку заслужили і відмовитися від неї ми не мали права. Більше того, на початку серпня ми делегуємо чотирьох гравців у склад студентської збірної України, яка виступатиме на Всесвітній універсіаді в Таїланді. Відтак прохатимемо ПФЛ про перенесення нашим матчів з „Динамо-2” і „Геліосом”. Якщо у Києві підуть нам назустріч, отримаємо нагоду підтягнути фізичний стан гравців”.