Товариський матч. Україна (U-19) - Білорусь (U-19) 4:1. Білорусів обіграли. На черзі молдовани і азербайджанці

Україна - Білоруь 4:1 (Кравець,20, 30, Ярмоленко, 32, Коноплянка,47 - Трачинський, 70)

Україна (стартовий склад): Кичак, Пінчук, Ковальов, Коншин, Мікіцей, Петров, Політило, Мартинюк, Зозуля, Кравець, Ярмоленко.

В другому таймі на полі з'явились: Сидоренко, Аблітаров, Назарчук. Сагайдак, Яворський, Карноза, Коноплянка, Коркішко

Чернігів вже звик до таких матчів (як мінімум, останні три роки українські і білоруські юнаки регулярно грають "товарняки" в Чернігові), але ж не настільки, що людей на трибунах можна було порахувати хвилин за 5! Сумно! Хоча б на колишнього "деснянця" Андрія Ярмоленка прийшли подивитися. До речі, диктор по стадіону чомусь вперто називала Андрія вихованцем чернігівського футболу. Це при тому, що народився форвард в Ленінграді, футбольну школу пройшов в Києві і лише три місяці провів у складі "Десни".

Щодо складів команд, то в обох сторін не виявилось по два основних виконавця. Олександр Лисенко не привіз в Чернігів нападника Євгена Шахова ("Дніпро" Дніпропетровськ) і півзахисника Олега Міщенко (поки що "Динамо" Київ, але зараз знаходиться в таборі "Металіста"). Гості втратили основного воротаря (хлопця запросили до "молодіжки") і нападника київського "Динамо" Варанкова. Його забрала вже національна збірна Білорусі.

Гра йшла до першого голу. Перші двадцять хвилин команди повільно розігрували м'яч і нічого цікавого не створили. За цей час гравці нанесли лише один удар в рамку - відзнчився Андрія Ярмоленко, якого нечисленні вболівальникі привітали оваціями. Таких же аплодисментів заслужив ще один форвард українців - Євген Коноплянка (швидше всього за прізвище, а не за гол).

В середині тайму українці ативізвалися і відразу стало зрозуміло, що гостям нічого не світить. Спочату Мартинюк з правого флангу виконав навіс зі штрафного і Кравець головою замкнув передачу - 1:0. За дві хвилини Зозуля віддав пас врозріз на Мартинюка. Той вискочив сам на сам і забив гол, але судді зафіксували оффсайд. На 25-й мав забивати Зозуля, але його удар з правого кута штрафного майданчика відбила штанга. А потім дубль оформив Кравець. Причому знову асистував йому Мартинюк (львів'янин виконовув майже всі стандарти). Подача кутового, і Кравець опиняється сам у метрі від воріт. Треба було лише підставити ногу, що форвард і зробив - 2:0. А наступну атаку влучним ударом завершив Ярмоленко. Кравець до двох голів віддав ще й результативну передачу (а-ля Сергій Ребров на Андрія Шевченка в киівському матчі "динамівців" з "Баварією"). Ярмоленко опинився сам перед кіпером білорусів - 3:0. До кінця тайму знову не пощастило Зозулі, який бив метрів з 20 і вдруге влучив у стійку ворі. Кичак в першій половині гри майже не приймав участь в матчі.

На другий тайм в українців залишились лише Пінчук, Коншин і капітан команди Зозуля. І нова збірна в першій же атаці довела справу до 4:0. Це Коноплянка перехопив пас назад від захисника до воротаря, вискочив на побачення з голкіпером, обіграв його і забив четвертий м'яч. Після цього українці зменшили оберти і все частіше стали дозволяти білорусам йти в атаку. Одна з них закінилась суперударом Трачинського

До кінця гри українці мали ще кілька нагод збільшити рахунок (особливо старавс найактивніший у другому таймі Артур Карноза, який і паси роздавав класні і в поперечину пробив), але не судилось.

Тепер наприкінці жовтня Україну чекають офіційні відбіркові матчі ЄВРО-2009. В суперниках - Азербайджан, Молдова і Шотландія.