Контрольний матч. "Карпати" - "Джеф Юнайтед" (Ічігара, Чіба, Японія) 1:1. Перше побачення з японцями

У понеділок, 13 лютого футболісти львівських "Карпат" провели четвертий турецький спаринг. Цього разу суперником львів’ян був японський клуб «Джеф Юнайтед» (Ічігара, Чіба). Цікавий поєдинок завершився внічию з рахунком 1:1.

В історії міжнародних матчів це було перше побачення «зелено-білих» з представником Японії, яка стала 46-ю країною світу, з якою коли-небудь зустрічались «Карпати». За підсумками минулого сезону команда «Джеф Юнайтед» посіла 4-е місце, лише на очко відставши від чемпіона країни, команди «Гамба» (Осака). До матчу з «Карпатами» японці зіграли внічию 1:1 з «Дніпром» і, забігаючи наперед, скажемо, що такий же рахунок був зафіксований і в зустрічі з львівською командою.

Про перебіг подій у матчі розповів головний тренер «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький. Наставник зазначив, що в першому таймі територіальна перевага була на боці японців, в складі яких було декілька легіонерів (зокрема австрієць Маріо Хаас, серб Небоша Крупнікович, болгарин Іліян Стоянов), а «Карпати» чітко діяли від оборони, на контратаках. В одному з епізодів Тлумак став переможцем двобою з японським форвардом, який виходив на побачення з воротарем «Карпат». Після перерви вже «Карпати» створили більше моментів біля воріт суперника і на 57-ій хвилині повели у рахунку. Комбінація Батіста-Сучков-Шмаков завершилась влучним ударом останнього повз воротаря «Джеф Юнайтед». А через дванадцять хвилин м’яч потрапив в руку захиснику Федоріву, і японці, реалізувавши пенальті, встановили рівновагу. «Карпати» мали нагоди вийти вперед, проте своїми шансами не скористалися Батіста та Худоб’як. Загалом, гра виявилась змістовною і пройшла в цікавій та напруженій боротьбі. Тренери «Карпат» залишились задоволеними діями своїх підопічних проти представника японської футбольної школи. Як бачимо, на цих зборах «Карпатам» протистоять представники різних футбольних шкіл, і в цих поєдинках карпатівці набираються необхідного ігрового досвіду.

Склад «Карпат» був таким: Тлумак, Федорів, Іщенко, Распопов, Тимчишин (Пшеничних, 46), Ґодвін, Шмаков, Худоб’як (Веприк, 75), Пірес (Фещук, 60), Сучков, Батіста. Мала кількість замін пояснюється тим, що напередодні багато карпатівців були задіяні у грі проти словацького «Слована».

Наступна гра відбудеться у середу, 15 лютого. «Карпати» проведуть спаринг проти польської команди «Ґроцлін». Гра розпочнеться о 15.30.

Источник: Юрій Назаркевич, офiцiйний сайт львiвян