Кубок України. "Енергетик" (Бурштин) - "Волинь" (Луцьк) 4:2. "Енергетик" знову відіграв у "Волині" два голи

Енергетик (Бурштин)4:2Волинь (Луцьк)
Качур 82, Долотко 85, Гордієнко 105, Лакомський 108 Да Сільва 15, Лісовий 65
Хомин, Шалата, Качур, Лазорик, Лук’янов, Гутнікевич, Лакомський, Ломович (Долотко, 46), Чернов (Рудницький, 73), Тригуба (Слабишев, 46), Гордієнко Неділько, Сімінін, Дручик, Ковалюк, Стецько, Войтович, Лісовий, Єременко (Рурич, 52), Кінаш, Піщур, Жадер (Чеботаєв, 91, Кашуба, 119)
Попередження: Гордієнко 48, Качур 63, Гутнікевич 99 Попередження: Сімінін 36, Рурич 58
До Бурштина луччани прибули без Максим’юка, кращого бомбардира першого дивізону Алозі і наставника команди Віталія Кварцяного. „Енергетики” не могли розраховувати на Запорожана, який у складі студентської збірної України перебуває на Всесвітній універсіаді в Таїланді. Натомість дебютували у складі господарів Ломович і Тригуба.

Можливо, саме через появу новачків бурштинці розпочали гру не кращим чином. На 10-й хвилині Жадер фланговою передачею знайшов у штрафному майданчику суперника Піщура, однак той з вигідною позиції пробив повз ворота. Як потрібно реалізовувати голеві моменти, волинський бразилець продемонстрував своєму капітану через п’ять хвилин: опинившись віч-на-віч з Хомином, він не залишив голкіперу жодного шансу.

„Енергетик” набирав обертів поступово, але невпинно. Кілька загроз воротам лучан ліквідував Неділько. Особливо небезпечним був вихід на побачення з голкіпером Чернова (його після вдалих індивідуальних дій організував Гордієнко). Бурштинець довго прицілювався, однак перший номер „Волині” був незворушним, парирувавши удар.

Замінивши у перерві обох дебютантів на старожилів, „Енергетик” посилив тиск на ворота гостей. На 57-й хвилині Чернов після передачі Лакомського втрачає ще один шанс зрівняти рахунок, влучаючи у поперечку. Тим більш несподіваним був другий гол у ворота бурштинців. Після вкидання м’яча з-за бокової лінії Лісовий з-під оборонця поцілив у ближній кут воріт Хомина – 0:2.

Господарі не опустили руки. Було помітно, що гра їм дається і ще не все втрачено. „Енергетики” продовжували атакувати. Та час, спливав, а рахунок не змінювався. Ось вже й остання десятихвилинка розпочалася, а табло все ще висвітлювало напроти „Енергетика” „нолик”.

Міх з бурштинськими голами на 82-й хвилині вдалося розв’язати найдосвідченішому з-поміж бурштинців – Василеві Качуру, який, до речі, 4 серпня відсвяткував свій день народження. Ідеальний удар 33-річного оборонця зі штрафного у праву „дев’ятку” залишив Неділька без роботи. А всього через три хвилини після флангового проходу Гордієнка другий м’яч у ворота волинян головою переправив Долотко – 2:2. Як тут не згадати, що в останному поєдинку цих команд у першості країни, який відбувся 12 травня в Луцьку, „Енергетик” також відіграв у волинян два м’ячі, звівши матч до нічиєї – 2:2.

Та у кубкових матчах нічиїх, як відомо, не буває. Овертайм господарі розпочали так, як і завершили основний час – атаками. Втім, був свій шанс і у „Волині”, однак вдруге засмутити Хомина Лісовому не вдалося. А на останній хвилині першої додаткової 15-хвилинки господарі нарешті повели у рахунку: Гордієнко головою замкнув передачу зі штрафного. Остаточно кубкові надії „Волині” на 108-й хвилині поховав Лакомський, завершивши стрімку контратаку своєї команди – 4:2! Слід сказати, що саме Лакомський і Гордієнко були найактивнішими у складі „Енергетика”, тож справедливо, що саме вони стали авторами переможних голів.