Кубок України. 1/16 фіналу. "Дніпро" (Черкаси) - "Дніпро" (Дніпропетровськ) 0:1. Завдяки рикошету дніпропетровці крокують далі

Черкаси. Центральний стадіон
1 800 зрителей (согласно информации ПФЛ)

Главный арбитр: Подушкін, Харків
Ассистенты: Міронюк, Заровецькій (оба - Івано-Франківськ)

Дніпро (Черкаси)0:1Дніпро (Дніпропетр.)
 Назаренко 63
Чопик, Хлапонін (Міклашевич, 72), Безсмертний, Тарасенко, Бабор (Городов, 59), Анеліков, Деркач (Янчук, 80), Грановський, Поліщук, Качур, Пахолюк Кернозенко, Грицай, Мелащенко (Карнілєнка, 90+1), Костишин (Лисицький, 82), Бартулович (Кравченко, 71), Радченко, Матюхін, Аладашвілі, Главіна, Шершун, Назаренко
Попередження: Городов 76 Попередження: Грицай 7, Аладашвілі 90
Нереалізований пенальті: Пахолюк 85
Протистояння двох "Д" видалось цікавим та видовищним, першоліговий колектив дав гідну відсіч іменитому супернику. За часів колишнього Союзу суперники зустрічались чотири рази і всі чотири гри завершувались додатковим часом, традиція ледь не мала продовження, але господарі за п'ять хвилин до завершення основного часу не реалізували пенальті.

Дніпропетровці, в складі яких не були помічені троє гравців національної збірної - Русол, Єзерський та Шелаєв, з перших хвилин матчу намагались "зробити" результат: у господарів поля відразу виникли великі проблеми в центрі захисту. На 4-ій хвилині матчу Мелащенко продершись через частокіл ніг захисників пробив по воротам - не сильний удар не застав зненацька голкіпера Тараса Чопика. Вкидання з аута на 19-ій хвилині і колишній гравець ФК "Черкаси" (1998-2000 рр.) Олександр Грицай з кута карного майданчика влучає в перекладину своїх колишніх одноклубників. На тридцятій хвилині матчу після навісу Аладашвілі "пробачив" господарів Олександр Мелащенко.

Кінцівка першого тайму була за господарями, яким вдалося притиснути своїх опонентів до власних воріт. За п'ять хвилин до перерви після подачі зі стандарту Хлапоніна на виході помилився досвідчений Кернозенко, якого підстрахували захисники, дніпропетровці відповіли пострілом Бартуловича, однак Младену бракувало точності.

Початок другої половини матчу пройшов за подібним сценарієм - спочатку ініціативою володіли гості (не точний удар Матюхіна з лінії воротарської та дальній постріл Назаренка), а потім в середині тайму вона перейшла до господарів, підтримуваних численними місцевими вболівальниками. Впродовж шести хвилин команда першої ліги закрила неодноразового призера чемпіонату України на його половині поля, але контратака гостей була результативною - після навісу з флангу Бартуловича, захисник черкасців Безсмертний невдало вибив м'яча прямо на ногу Назаренко, постріл якого завдячуючи рикошету досяг мети.

Відразу черкасці могли відновити рівновагу, але Городов в карному майданчику дещо перетримав м'яча і він став здобиччю Кернозенка. На 68-ій хвилині після прострілу Радченка "підчистив" Хлапонін, виперидивши на мить Костишина. За дві хвилини вкотре вразив своєю безпорадністю Мелащенко не реалізувавши вихід віч-на-віч з голкіпером господарів. На 79-ій хвилині міг "вбити" інтригу Главіна, але шкіряна куля пролетіла поряд зі стійкою воріт. Черкасці в боргу не залишились - після подачі кутового Тарасенко, якого залишили без нагляду захисники, ледь не влучає в площину воріт. За п'ять хвилин до завершення матчу протиборство Качура з Шершуном завершується призначенням 11-тиметрового. Ще довго черкаська торсида згадуватиме не реалізований, беззаперечно кращим у звітному матчі в складі господарів, пенальті Романом Пахолюком.

Останні хвилини залишали в напрузі вболівальників - спочатку постріл черкасця Поліщука з гострого кута Кернозенко перевів на кутовий, а потім дніпропетровець Назаренко перевірив на міцність поперечину.

Після фінального свистка, незважаючи на поразку, віддані черкаські вболівальники подякували своїм улюбленцям за рівень продемонстрованої гри та самовіддачу на протязі усього матчу.